Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Грошова компенсація: шахрайську схему виявили у мережі

Грошова компенсація: шахрайську схему виявили у мережі

Грошова компенсація: шахрайську схему виявили у мережі

Держспецзв’язку попереджують про онлайн-шахраїв, які паразитують на темі “грошової компенсації”. Таких виявили фахівці CERT-UA, урядовій команді реагування на комп’ютерні надзвичайні події, що діє при Держспецзв’язку.

У Facebook (популярній і серед жителів Шепетівського району соціальній мережі) виявили низку шахрайських сторінок. Вони містять посилання на так званий “Єдиний Компенсаційний Центр Повернення Грошових Коштів”.

На згаданому ресурсі пропонують надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж. У разі виконання зазначених вимог дані платіжної картки буде скомпрометовано. Шахрайська активність має систематичний характер і відстежується за ідентифікатором UAC-0100.

Фахівці із Держспецзв’язку нагадують про правила кібергігієни:

  • ніколи не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Налаштуйте контроль руху коштів: підключіть SMS-інформування, установіть ліміти на операції;
  • якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті, негайно заблокуйте картку за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку (телефон зазначено на звороті картки) або через інтернет-банкінг;
  • використовуйте надійні паролі, двофакторну автентифікацію, антивірусні програми та дотримуйтеся інших порад із кібербезпеки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.