Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Кращий вчитель Хмельниччини будує туристичний спортзал та мріє про спортивний комплекс

Кращий вчитель Хмельниччини будує туристичний спортзал та мріє про спортивний комплекс

Кращий вчитель Хмельниччини будує туристичний спортзал та мріє про спортивний комплекс

Він прокинувся педагогічною супер-зіркою. Вчитель фізкультури Судилківського ліцею Віталій Мушинський увійшов до півфіналу премії Global Teacher Prize Ukraine і є єдиним представником Хмельницької області серед 50 найкращих педагогів України.

Він носить браслети з мотиваційними цитатами про спорт та педагогіку, разом з колегами створює туристичний спортзал у стінах рідного ліцею та мріє організувати такий споркомлекс, де б змогли займатись улюбленим спортом усі діти, незалежно від їх фізичних потреб.

Любов до спорту своїм учням та ученицям Віталій Мушинський прививає майже десять років, саме стільки він працює вчителем фізкультури в Судилкові. Однак основним профілем його робота не обмежується, говорить педагог.

Я треную судилківську команду чирлідерок. Цей рух у нас діє ще з 2017 року, в рамках проєкту Junior Z, – розповідає вчитель. – Також є різні види спорту й туристичне орієнтування. Окрім того, в своїй роботі я постійно експериментую. Мої колеги навіть жартують: у МОН ще програму не ввели, а ми вже по ній працюємо.

Експерементує наш вчитель не лише з нововведеннями, – розповідає директорка закладу Тетяна Регула. – Всі свої ідеї «випробовує» на нас, колегах. Перед тим, як провести, скажімо, олімпійський тиждень для школярів, його проводять вчителі.

Своїм ентузіазмом та самовідданістю, розповідає директорка, Віталій Мушинський завоював прихильність і колег, і учнів. Пишаються активним вчителем і в громаді.

Віталій Мушинський, як загалом педагогічний колектив Судилківського ліцею, – справжні патріоти своєї справи та лідери думок, – говорять у Судилківській сільській раді, – ми радіємо, що є такі вчителі, котрі своєю енергією заряджають усіх довкола та мотивують до руху вперед.

Цієї осені відбудеться фінал Global Teacher Prize Ukraine, де стане відомо, хто стане найкращим педагогом України та отримає винагороду. Вболіваємо за Віталія.

Популярні пости