Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Крупецька громада висадила понад 7 тисяч майбутніх сосен

Крупецька громада висадила понад 7 тисяч майбутніх сосен

Крупецька громада висадила понад 7 тисяч майбутніх сосен

Акція “За чисте довкілля” відбувалась у Крупецькій ТГ 29 та 30 жовтня. Спільно зусиллями активістів та активісток краю прибрали громадські місця: площі, меморіали та сквери. Також привели до ладу придорожні служби.

інформаційний онлайн-ресурс

Ця акція показала те, наскільки небайдужою є наша громада до питань розвитку та благоустрою рідного краю, – говорить керуюча справами виконкому Крупецької сільської ради Жанна Зубова. – Приємно, що на заклик до акції відгукнулось стільки небайдужих.

Окрім прибирання рідної домівки, краяни долучились до лісопосадки та встановлення рекорду “Висадження лісу мільйоном людей за добу”. Загалом 15 учасників акції висадили 1,3 га лісу: 6 500 сіянців сосни у Крупецькому лісництві та 700 саджанців у Крупецькому лісокомунальному підприємстві.

Добре, що люди гуртуються довкола спільних питань, зокрема, екологічних. І, хоч такі речі не вирішуються в один день, але громадська активність жителів вселяє певність у майбутньому, – зазначає сільський голова Валерій Михалюк. – Тільки спільна праця та взаємодопомога дасть нам змогу вирішити проблеми, задавнені десятками років.

Популярні пости