Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Полончанин судився з комунальниками: сміття не вивозили, а борг нарахували

Полончанин судився з комунальниками: сміття не вивозили, а борг нарахували

Полончанин судився з комунальниками: сміття не вивозили, а борг нарахували

Про те, що має заборгованість за вивезення побутових відходів, Андрій дізнався, коли отримав судовий наказ про стягнення з нього коштів. Скасування наказу домоглася юристка Полонського бюро правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Рибак.

Чоловік розповів, що до отримання судового наказу навіть не здогадувався, що має заборгованість перед комунальним підприємством.

За його словами, послуг з вивезення побутових відходів він фактично не отримував і жодного договору про надання таких послуг з підприємством не підписував. Попри це, комунальники з жовтня 2018 року по липень 2021-го нарахували йому заборгованість у розмірі 645 гривень.

В. о. начальника бюро правової допомоги Оксана Рибак, якій доручили надавати правову допомогу чоловікові, підготувала до суду заяву про скасування судового наказу. В заяві юристка вказала на необґрунтованість вимоги про стягнення заборгованості.

– У порушення вимог договору про надання послуг комунальне підприємство протягом трьох років не застосовувало до боржника заходів досудового врегулювання спору, визначених у законодавстві. Комунальники також не дотримувалися умови договору щодо права споживача на одержання достовірної та своєчасної інформації про послуги, загальну суму місячної плати, структуру тарифів, норми надання послуг та графік їх надання, – зазначила Оксана Рибак.

Ухвалою суду вимоги клієнта були задоволені та скасовано судовий наказ. Тепер Андрієві не доведеться сплачувати заборгованість за послуги, які він фактично й не отримував.

Популярні пости