Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Крупецька ТГ спільно з Улашанівською ДЮСШ провели турнір з боксу

Крупецька ТГ спільно з Улашанівською ДЮСШ провели турнір з боксу

Крупецька ТГ спільно з Улашанівською ДЮСШ провели турнір з боксу

Боксерський турнір ДЮСШ Улашанівської сільської ради організували спільно з Крупецькою громадою. Захід відбувся 24 грудня у Крупці.

Джерело: фб-профіль Руслана Данильчука, тренера з боксу

Участь у турнірі взяли 86 учасників та учасниць із Хмельницької, Рівненської та Київської областей. Руслан Данильчук, тренер, каже: всі діти гідно змагалися, проявляючи технічні навички та здобуваючи безцінний бойовий досвід.

До заходу долучилася керівниця волонтерського благодійного фонду “Родинний” Оксана Мифодіївна Деревенчук, яка нагородила дітей смачними подарунками, за що ми висловлюємо подяку. Адже у такий нелегкий час, допомагаючи військовим, Оксана Деревенчук не вперше спрямовує свою діяльність і на розвиток спорту поміж нашого підростаючого покоління. Слова подяки хочу висловити заступнику сільського голови з відділу гуманітарних питань Улашанівської сільської ради Дмитру Володимировичу Бойчаку за розвиток нашої спортивної школи та голові Крупецької сільської ради Валерію Анатолійовичу Михалюку за величезний вклад в оснащення, надання матеріальної бази, яка дозволяє якісно проводити заходи на високому рівні. Подяка нашим спортсменам за бажання удосконалюватись, а також – батькам, бо завдячуючи вам, ми маємо гарні результати! Всім ДЯКУЮ!!!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.