Четвер, 22 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Стоматологічний кабінет «VSD»: у Шепетівці стало можливим лікування зубів у дітей під час медикаментозного сну

Стоматологічний кабінет «VSD»: у Шепетівці стало можливим лікування зубів у дітей під час медикаментозного сну

Стоматологічний кабінет «VSD»: у Шепетівці стало можливим лікування зубів у дітей під час медикаментозного сну

Що робити, якщо дитина катастрофічно боїться йти до стоматолога? Спілкуватися, наполягати, примушувати? Журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» поспілкувалися з дитячим лікарем стоматологічного кабінету «VSD» Натолочною Юлею, аби знайти рішення задля розв’язання даної проблеми та розповісти, як у «VSD» лікують зубки для найменших пацієнтів, які надзвичайно бояться цього процесу.

Боязнь лікування зубів – не настільки невинна, як багато хто думає. Паніка, нервове тремтіння, прискорене серцебиття – все це здатне істотно ускладнити роботу стоматолога. Особливо складна ситуація з дентофобією спостерігається у дітей. Одні з них просто насторожено ставляться до лікарів, інші вже встигли отримати негативний досвід і тепер панічно бояться стоматологів.

  • Саме тому седація (медикаментозний сон) у дитячій стоматології «VSD» стала надзвичайно затребуваним видом послуг. Лікування карієсу у дітей або видалення молочних зубів під медикаментозним сном дозволяє стоматологу виконати всі процедури, не травмуючи психіку дитини, – розповідає пані Юлія.

Також стоматологиня наголошує, що, перебуваючи уві сні, пацієнт не відчуває стресу і дискомфорту від стоматологічних процедур, не відчуває вібрації і “дзижчання” бормашини, не відчуває болю. Після закінчення процедур почувається легко, як ніби після міцного сну, і не пам’ятає процес лікування, як ніби його й не було. А от чи можна застосовувати медикаментозний сон до дітей та чи безпечно це?

  • Лікувати під седацією дітей можна і потрібно. Часто діти налякані медичними процедурами. Неспокійна поведінка ускладнює роботу лікаря і підвищує ризики випадкового травмування та заподіяння болю. У сні вони спокійні, не відчувають страху, можуть витримати навіть тривале перебування у стоматологічному кріслі і за один прийом можна полікувати відразу кілька зубів. І, так, медикаментозний сон безпечний, він не має побічних ефектів, – додала стоматологиня.

Отож, основні плюси лікування дітей уві сні у стоматологічному кабінеті «VSD»: можливість пролікувати всі зуби за одне відвідування; лікування ретельне та якісне, адже лікар зосереджений на зубах дитини, а не на тому, як заспокоїти її; стан пацієнта контролюється досвідченим анестезіологом, який за допомогою сучасної апаратури стежить за життєвими показниками пацієнта.

  • Досить часто чую, що медикаментозний сон шкідливий для дитини. Хочу заспокоїти батьків. Даний вид наркозу легко керований та ефективний. У всьому прогресивному світі дітям лікують зуби уві сні. І чим молодша дитина, тим більше показань до седації. Медикаментозний сон показаний навіть найменшим, бо малюки 2-4 років просто не розуміють необхідності лікування і з ними практично неможливо домовитися, – додає Юлія Натолочна.

Відзначимо, що стоматологічний кабінет «VSD» перший на півночі Хмельниччини, який запровадив лікування зубів у медикаментозному сні. Крім того, доступна ця процедура тільки тим клінікам, які мають особливу ліцензію, яка надається при дотриманні найвищих вимог до матеріально-технічного оснащення, медикаментозного забезпечення та кваліфікованого персоналу, в тому числі, анестезіолога.

Нагадаємо, стоматологічний кабінет «VSD» розміщений за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 63/1. Якщо у вас виникли будь-які запитання чи необхідно записатися на прийом до професійних лікарів, які мають багаторічний досвід та знають як допомогти, телефонуйте за номером: +38 (096) 789 63

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.