Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Кутюр’є щасливих усмішок: помічник зубного техніка “Фенікс-Дент” Вадим Базильчук про особливості професії 

Кутюр’є щасливих усмішок: помічник зубного техніка “Фенікс-Дент” Вадим Базильчук про особливості професії 

Кутюр’є щасливих усмішок: помічник зубного техніка “Фенікс-Дент” Вадим Базильчук про особливості професії 

Зранку на пари, пообіді – на робоче місце: так розповідає про свій графік помічник зубного техніка “Фенікс-Дент” Вадим Базильчук.

Будучи студентом, юнак приєднався до команди однієї із провідних стоматклінік регіону та країни. Хлопець переконаний, аби бути успішним та затребуваним фахівцем, не треба їхати “у пошуках перспектив”.

Варто бути сумлінним у роботі та працювати над собою. Цю ідею сповна підтверджують всі у “Фенікс-Дент”, – зазначає Вадим.

Вадим Базильчук приєднався до команди “Фенікс -Дент”, коли проходив тут медичну практику. Юнак родом із Білогірської громади, до Шепетівки приїхав на навчання.

Медицину, зокрема фах стоматолога, я обрав собі давно. Коли прийшов час визначатися із навчальним закладом, питання для мене теж, в принципі, не стояло, адже від старших друзів-студентів я чув багато відгуків про різні коледжі. Тож, точно знав – поїду саме до Шепетівки. Не прогадав, – розповідає Вадим Базильчук.

Уже під час навчальної практики медик приєднався до команди “Фенікс-Дент”.

Головним пріоритетом для вибору місця практики для мене було тоді якісно закріпити свої знання у роботі. Свого часу мій молодший брат коригував свій прикус саме у “Фенікс-Дент”. Тож, з точки зору пацієнта, ця клініка була дуже хорошою. З точки зору медика, як я випробував на собі, теж, – додає медик.

Вадим розповідає, найбільше його надихала підтримка та приклад колег.

Для мене “Фенікс-Дент” – це команда справді потужних фахівців, які взаємопідсилюють один одного. При цьому, не залежно від того, наскільки високим є їх професійна майстерність, всі вчаться і вдосконалюються. Це дуже мотивує, – наголошує Вадим.

Тож, після закінчення практики Вадим влаштувався стажером, у вільний від навчання час.

Я зрозумів, що отримую тут хороший досвід – хотілось ще більше знати і вміти, – ділиться медик.

Згодом місце стажування перетворилось на робоче.

Вадим був частиною команди у ціннісному та робочому аспектах, – каже директор Григорій Олійник. – Перед нами – перспективний фахівець, що прагне розвиватися, вдосконалюватися. Тож, ми запропонували Вадимові роботу.

Зараз Вадим Базильчук працює на посаді помічника зубного техніка. Його фах можна порівняти із кутюр’є. Зубний технік проєктує, малює та виготовляє пластинки, брекети, зубні імпланти.

Зубний технік працює у команді з ортодонтом, – пояснює Вадим. – За приписом лікаря, на основі планомірного рентгену, зліпків зубів та лікарського плану технік малює, а потім і виготовляє необхідне для коригування посмішки.

У його роботі, каже Вадим, потрібна чіткість, скурпульозність, гарна просторова та образна уява.

Я ще зі школи гарно малюю, це допомагає у професії, – додає лікар.

Змінювати робоче місце чи фах, каже медик, він не планує.

Хочу тільки вдосконалюватись та розвиватись, – додає Вадим.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.