Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Київське підприємство виграло аукціон на розробку гранітного родовища на Шепетівщині

Київське підприємство виграло аукціон на розробку гранітного родовища на Шепетівщині

Київське підприємство виграло аукціон на розробку гранітного родовища на Шепетівщині

ТОВ «Контур», яке зареєстроване у Києві, перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі. Вартість договору має скласти 5,18 млн гривень. Про це йдеться на сайті «Прозоро. Продажі».

Родовище розташоване на території Берездівської сільради колишнього Славутського району Хмельницької області. Тростянецьке родовище має доступну площу для розробки родовищ – понад 30 гектарів. Було геологічне дослідження ділянки площею 12 гектарів. На поверхні ґрунту є маса граніту, придатного для розробки.

Спеціальний дозвіл на користування надрами Тростянецького родовища пропонується до виставлення на аукціон з метою видобування граніту, придатного для виробництва бутового каменю і щебеню, відходи від виробництва щебеню, придатні для дорожнього будівництва, – йдеться у документах аукціону.

Промислова розробка родовища має розпочатися не пізніше, ніж через 6 років після отримання спеціального дозволу. Дозвіл на видобування надається терміном на 20 років.

– Стартова ціна спецдозволу складала 4,14 млн гривень. В аукціоні взяли участь три фірми. Найбільшу суму запропонували представники ТОВ «Контур». Директором є Володимир Малахатько, а засновниками – Ірина Біжан та Олег Абдуллін. Компанія запропонувала заплатити за спецдозвіл 5,15 млн гривень, – зазначається в документі.

Зараз триває процедура оформлення документів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.