Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині діти зібрали майже 100 000 гривень, аби допомогти військовим-землякам

На Ізяславщині діти зібрали майже 100 000 гривень, аби допомогти військовим-землякам

На Ізяславщині діти зібрали майже 100 000 гривень, аби допомогти військовим-землякам

На Ізяславщині школярі на літніх канікулах збирали благодійні внески на імпровізованих «блокпостах», аби придбати дрон для підрозділу військового-земляка.

Спочатку діти чергували на декількох локаціях у місті Ізяслав, а згодом до них приєдналися маленькі мешканці сусідніх сіл Лютарка, Ріпки, Сахнівці. Всі кошти діти давали на збереження благочинному Ізяславського округу Православної Церкви України Володимиру Ковальчуку, – зазначають у громадській організації «Захист – об’єднання волонтерів».

На своїй сторінці у фейсбук отець Володимир написав, що вкотре переконується, що український народ незламний і його ніколи не перемогти.

Декілька днів тому побачив у групах Ізяслава дітей, які створили «блокпост» і проводять збір коштів для ЗСУ. Сьогодні ці герої прийшли до нашого храму, принесли 3 000 гривень, зібрані ними з проханням, щоб за них придбати потрібні речі для наших захисників. Зі сльозами на очах довелось прийняти від них ці гроші, пообіцявши, що за них будуть куплені необхідні речі, про які неодмінно прозвітую. Через декілька годин, їдучи у сторону Шепетівки, побачив знову наших маленьких волонтерів на посту. Рівняймось на них. Разом до перемоги! – зазначив отець Володимир.

За словами священника, на дитячих “блокпостах” кожен міг зробити благодійний внесок. Відтак, усього зібрано 73 269 гривень. До акції приєдналися й працівники Ізяславського будинку культури, які передали ще 22 831 гривню. Тож, спільними зусиллями вдалося зібрати 96 100 гривень.

Передав усі кошти громадській організації «Захист – об’єднання волонтерів». Як зазначила ветеранка ЗСУ, голова організації Катерина Луцик, до цих грошей докладуть необхідну суму, аби придбати квадрокоптер для військового з Ізяслава, який перебуває на передовій, – додав благочинний Володимир Ковальчук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.