Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Легендарний Привид Києва став героєм японської манґи

Легендарний Привид Києва став героєм японської манґи

Легендарний Привид Києва став героєм японської манґи

Цьогоріч у травні у Японії вийде друком манґа про легендарного українського пілота – Привида Києва. За сюжетом коміксу, Привид протистоятиме рашистам.

У Японії анонсували вихід манґи, що присвячена військовій тематиці. Її автор Matsuda Heavy Industries, який має у своєму доробку 21 роботу на тему війни, створив мальопис про протистояння українського пілота, Привида Києва, та рашистських льотчиків.

Як написав у своєму твіттері автор, за сюжетом, у російських ВПС є 48 годин, аби захопити перевагу у повітрі над Києвом. Чи зможуть вони це зробити? (Ми вже знаємо відповідь😉).

Манґа – мальопис виконаний японською мовою або створений у Японії. На обкладинці до своєї історії Matsuda змінив назву на українську, про що розповів фоловерам у твіттері. Також автор використав у назві варіації синього та жовтого – кольорів українського стяга.

Історію баталій у небі про те, як наш Привид розмазує русню у небі, Matsuda умістив на 18 сторінках формату В5 (250×176 мм). Вартість манґи – 785  японських єн (це близько 185 гривень). Вийде друком “Привид Києва” 5 травня.

Головне фото: Суспільне|Культура

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.