Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Легкоатлетка з Хмельниччини Марина Бех-Романчук здобула перемогу в Римі

Легкоатлетка з Хмельниччини Марина Бех-Романчук здобула перемогу в Римі

Вчора, 9 червня, в Римі на етапі «Діамантової ліги» провідна легкоатлетка Хмельниччини Марина Бех-Романчук здобула перемогу в стрибках у довжину серед жінок. При 5-й спробі вона досягла найкращого для себе результату в сезоні – 6,85 м, перемістивши на другу та третю позиції суперниць – олімпійську чемпіонку Мелайку Міхамбо з Німеччини (6,79 м) та американку Канешу Бьоркс (6,77 м).

– У загальному заліку Ліги Марина і Мелайка з 15 очками стали лідерками серед стрибунок у довжину після трьох проведених етапів, хоча взяли участь лише в двох. У їх доробку – по одному першому та другому місць, – зазначили у Хмельницькій облдержадміністрації.

Ще одну бронзову нагороду виграла Анна Рижикова з Дніпра, яка фінішувала третьою в бігу на 400 м з бар’єрами (54,50 с). Наша землячка, вихованка Нетішинської КДЮСШ, а наразі представниця Донеччини, Вікторія Ткачук у цьому ж забігу була сьомою (55,37 с). Анна з 12 очками вийшла на поточне 1 місце в загальному заліку серед бар’єристок, а Вікторія перебуває на 4 позиції (9 очок).

Вітаємо Марину та її наставника Вадима Крушинського з перемогою в Римі, бажаємо подальших успішних виступів на основних стартах легкоатлетичного сезону! – додають в облдержадміністрації.