Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Лісівники Славутчини та Ізяславщини популяризують екологічні знання та проводять екскурсії для школярів

Лісівники Славутчини та Ізяславщини популяризують екологічні знання та проводять екскурсії для школярів

Лісівники Славутчини та Ізяславщини популяризують екологічні знання та проводять екскурсії для школярів

Вкотре працівниками Національного природного парку «Мале Полісся» та державного підприємства «Славутське лісове господарство» проведено пізнавальну екскурсію екологічною стежкою для юних природолюбів. Учні 4-А класу Славутської ЗОШ №1 поповнили знання про особливості природи рідного краю та орієнтування на місцевості, а також розвивали вміння знаходити взаємозв’язки в природі.

Велике значення в екологічному вихованні особистості мають екскурсії, завдяки яким діти ознайомлюються з різноманіттям природного світу і спостерігають за явищами природи,- зазначають у НПП «Мале Полісся».

Також під час екскурсії учні брали активну участь в екологічній вікторині, відповідаючи на питання та перевіряючи свої знання у сфері охорони довкілля.

Що вразило нас, то це те, що діти із захопленням вичитували інформацію на стендах. Один із найцікавішим для них став пункт «Сортування сміття», розташований наприкінці маршруту, – додають лісівники лісгоспу.

Одразу ж після екскурсії учасники долучилися до акції на підтримку ЗСУ, посмакували морозивом і березовим соком та розважались на гойдалках дитячого майданчику.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.