П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Лісничий ДП «Славутський лісгосп» отримав нагрудний знак та Грамоту Верховної Ради України

Лісничий ДП «Славутський лісгосп» отримав нагрудний знак та Грамоту Верховної Ради України

Лісничий ДП «Славутський лісгосп» отримав нагрудний знак та Грамоту Верховної Ради України

Народний депутат України Олексій Жмеренецький під час візиту до ДП «Славутський лісгосп» вручив Грамоту Верховної Ради України та нагрудний знак одному із лідерів лісничої професії — лісничому Минківського лісництва Державного підприємства «Славутське лісове господарство» Андрію Шпаченку.

Вкотре переконався, що робота у лісовому господарстві особлива. І під час війни, лісівники набрали особливого значення в системі життєдіяльності країни. Окрім того, що з самого початку війни вони в межах своїх можливостей допомагають нашим мужнім Збройним Силам, теробороні та іншим формуванням, то ще й паралельно допомагають тримати енергетичний та тепловий фронт. Сьогодні дрова для багатьох українських домівок набули значно більшого значення і левова частка в їх постачанні належить саме лісовим господарствам, – зазначив народний обранець.

Олексій Жмеренецький додав, що вдячний кожному працівнику та працівниці лісової галузі – лісничим, майстрам лісу, людям на заготівельних роботах та виробництві, які щодня в лісі, які крім повноцінного виконання своїх основних завдань, взяли на себе відповідальність за оборону та допомогу нашій країні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.