П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Велика Британія передала Україні 1000 металошукачів та 100 комплектів для знешкодження бомб

Велика Британія передала Україні 1000 металошукачів та 100 комплектів для знешкодження бомб

Велика Британія передала Україні 1000 металошукачів та 100 комплектів для знешкодження бомб

Понад 1000 металошукачів VALLON та 100 комплектів для знешкодження бомб передала Україні Велика Британія. Це обладнання для знешкодження вибухонебезпечних предметів є одним з найновіших серед широкого спектру обладнання, яке Велика Британія передала Україні на підтримку її боротьби проти російського незаконного вторгнення. Про це йдеться у повідомленні британського уряду.

Ці поставки є останніми в рамках безперервної підтримки, яку Велика Британія надавала Україні протягом 2022 року і яка продовжиться у 2023 році, зазначили в уряді Британії.

Використання Росією наземних мін та націленість на цивільну інфраструктуру підкреслюють шокуючу жорстокість путінського вторгнення. Цей останній пакет підтримки Великої Британії допоможе Україні безпечно розміновувати землю та будівлі, повертаючи свою законну територію, – зазначив міністр оборони Британії Бен Воллес.

Відзначимо, що VALLON може допомогти військам долати мінні поля і розчищати безпечні маршрути на дорогах і стежках. Він також може допомогти забезпечити очищення цивільної інфраструктури і будинків від вибухонебезпечних предметів, що дозволить людям безпечно повернутися до своїх домівок. Набори для знешкодження бомб призначені для зняття з озброєння підривників від російських бомб, боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв, що не вибухнули.

Нагадаємо, міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Британія виділить 2,3 млрд фунтів стерлінгів на допомогу Україні у 2023 році.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.