П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Ловець шахідів»:  українці за 8 годин зібрали 100 мільйонів гривень на системи протидії дронам

«Ловець шахідів»:  українці за 8 годин зібрали 100 мільйонів гривень на системи протидії дронам

«Ловець шахідів»:  українці за 8 годин зібрали 100 мільйонів гривень на системи протидії дронам

З ініціативи UNITED24, monobank та волонтера Ігоря Лаченкова знову проводиться суспільний збір коштів у 100 мільйонів гривень, аби закупити «Ловця Шахедів» – систему протидії дронам. Вона допоможе знищувати ворожі БПЛА. Збір триватиме з 9:00 14 жовтня до 23:00 15 жовтня.

Про це повідомили організатори збору на своїх сторінках у соцмережах.

Наша ціль — зібрати 100 мільйонів гривень на систему протидії дронам. Ми не можемо розкрити їх виробника та назву, але вона точно допоможе виявляти та знищувати ворожі дрони. Захистити від ударів наші об’єкти критичної інфраструктури. Саме такі системи стоять на озброєнні країн НАТО, – написав віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Співзасновник monobank Олег Гороховський зазначив, що такі системи роблять ворожі дрони «сліпими», тож вони намагаються піднятися на безпечну висоту, після збиваються українськими системами ППО.

Зокрема вчора ввечері, 14 жовтня,  віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі зазначив, що українці за вісім годин зібрали необхідну суму, однак збір продовжують.

100 млн грн за 8 годин збору Олега Гороховського, Ігоря Лаченкова та UNITED24 на «Ловця Шахедів». Це неймовірний результат. Дякую кожному. Ви робите велику справу! Не зупиняймося, продовжуємо збір (https://send.monobank.ua/jar/A2E4m8GEQK). Потрібно ще більше систем протидії ворожим дронам для потужної охорони критичної інфраструктури країни, – йдеться у повідомленні.

Також організатори збору розповіли, що  475 дітей віком до 14 років взяли участь у зборі.  Максимальний донат – Максим, 8 років, – 3000 грн.

Навіть не знаю радіти цьому чи засмучуватися, але точно розпирає гордість! Станом на 23:09 українці зібрали 130 млн грн. Завтра спробуємо дозбирати ще на пару «Ловців», – написав один з організаторів збору.

Відзначимо, що учасники збору можуть також виграти один з 1000 ексклюзивних браслетів з останньої довоєнної партії Азовсталі з написом “Вірю в ЗСУ”. Cто браслетів підписав Головнокомандувач Валерій Залужний. Браслети не можна купити, а тільки виграти за донат від 5 грн на благодійну банку monobank або на банку Ігоря Лаченкова.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.