П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Назавжди до рідного дому повернеться Герой  із Судилківської ТГ: у сільраді просять зустріти Воїна живим коридором

Назавжди до рідного дому повернеться Герой  із Судилківської ТГ: у сільраді просять зустріти Воїна живим коридором

Назавжди до рідного дому повернеться Герой  із Судилківської ТГ: у сільраді просять зустріти Воїна живим коридором

Судилківська сільська рада повідомляє, що 13 жовтня 2022 року на 29 році внаслідок раптової серцевої смерті обірвалося життя військовослужбовця, нашого земляка Кожана Артема Сергійовича. Він був жителем села Білокриниччя.

Молодший сержант інженерної бригади, старший понтонер понтонної роти Артем Кожан був хоробрим, сміливим воїном, мужнім захисником і патріотом рідної землі. Кількома роками раніше захищав кордони рідної землі на Сході України, за що нагороджений медаллю «За мужність». У ході російсько-української війни брав участь у боях під Ізюмом на Харківщині, – зазначили  у Судилківській сільській раді.

Громадське прощання та заупокійна панахида за Кожаном Артемом Сергійовичем відбудеться сьогодні, 15 жовтня 2022 року, о 12:30 у Михайлівській церкві села Білокриниччя.

Просимо жителів села з 11:30 створити живий коридор шани Воїну-Захиснику України від рідної домівки до храму. Вічна і світла пам’ять Захиснику рідної землі! – додають у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.