Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Лукашенко допускає війну: створюється нове командування поблизу кордону з Україною

Лукашенко допускає війну: створюється нове командування поблизу кордону з Україною

Лукашенко допускає війну: створюється нове командування поблизу кордону з Україною

Збройні сили Білорусі створюють нове оперативне командування на територіях, прилеглих до України. Про це заявив самопроголошений президент Лукашенко.

Як він пояснив під час свого виступу на нараді в міністерстві оборони, йому вважається, що на них будуть здійснювати військовий тиск через Польщу, Литву та Латвію. Таку інформацію передає держінформагенство Белта.

– Військовий тиск, ми вже бачимо, на нас буде здійснюватись через Польщу, Литву, Латвію і сили військ Південно-атлантичного блоку (НАТО ред.), які там дислокуються, також за рахунок підтримання військового конфлікту на території України, – каже Лукашенко.

Для того, аби контролювати південні кордони, що межують з Україною, Лукашенко хоче створити “Південне” оперативне військове командування, яке працюватиме “в умовах воєнного часу”.

Це умова воєнного часу. Але поки що без війни. Я відчуваю та інформацію отримую, що хлопці поводяться гідно. Нам треба й планування відпрацьовувати за цих умов: якщо, не дай Боже, війна, як діяти ми будемо, – заявив Лукашенко.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.