Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Магнітні бурі у червні: коли будуть та як їх пережити

Магнітні бурі у червні: коли будуть та як їх пережити

Магнітні бурі у червні: коли будуть та як їх пережити

У червні спостерігатимуться рясні сонячні спалахи, які відбуватимуться по кілька днів підряд. Вони можуть позначитися на самопочутті метеочутливих людей.

Отож, протягом усього першого літнього місяця буде кілька магнітних бур різної інтенсивності, які впливатимуть на самопочуття.

– У першу декаду літа буде тричі потужна атака геоударів. Вони викличуть магнітні бурі, які можуть вплинути на психологічне та фізичне самопочуття людей, – інформують у Центрі передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Календар магнітних бур

У червні очікується 5 магнітних бур. Перша з них буде 2 червня, наступні — 10 і 16 червня. Ці бурі будуть одноденними і слабкими по силі (4 бали). Потім станеться сильна буря потужністю 5 балів і триватиме вона три дні поспіль — з 18 по 20 червня. Останній день місяця — 30 червня — знову відзначиться підвищеною сонячною активністю. Потужність цієї бурі складе 4 бали.

Відзначимо, що магнітні бурі — це збурення геомагнітного поля Землі з різною інтенсивністю, яке може тривати від кількох годин до кількох днів. Уц цей період планета виявляється під ударом сонячного вітру. Ці коливання можуть вплинути на роботу систем зв’язку та призвести до технічних збоїв. Вони негативно впливають на здоров’я людини й інших живих організмів. Навіть незначне підвищення активності може позначитися на здоров’ї.

Як пережити магнітні бурі

Залежно від інтенсивності, магнітні бурі здатні вплинути навіть на здорову людину. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, у небезпечні дні слід дотримувати простих рекомендацій лікарів: вести здоровий спосіб життя, тобто правильно харчуватися, займатися фізичною активністю, мати повноцінний відпочинок та здоровий сон, пити більше звичайної чистої води, трав’яного чаю, відмовитися від кави та алкоголю, намагатися уникати стресу, перевірити вміст своєї домашньої аптечки на наявність необхідних ліків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.