Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Масштабний обстріл регіонів України: Президент назвав причину таких дій рашистів

Масштабний обстріл регіонів України: Президент назвав причину таких дій рашистів

Масштабний обстріл регіонів України: Президент назвав причину таких дій рашистів

Сімдесят днів Україна протистоїть широкомасштабному вторгненню російської федерації. Однак, російські війська продовжують наносити ракетні удари та обстрілювати мирних жителів. Зокрема вчора, 3 травня, Львів, Вінниччина, Одеса, Миколаїв, Дніпропетровська та Київська області, Харківщина знову зазнали ракетних ударів.

Президент України Володимир Зеленський пов’язав вчорашній масштабний обстріл регіонів України окупантами з успіхами наших захисників.

Очевидно, російські військові сьогодні вкрай нервово відреагували на наші успіхи. Різні українські міста знову стали мішенню для російських ракет, для російських ударів. Львів, Вінниця, Київська область, Дніпропетровська область, Одеса, Харківщина. Такий масштаб сьогоднішніх обстрілів – однозначно свідчить не про те, що у Росії є якась там військова мета – нанести удар по Закарпаттю. Що це може конкретно дати Росії? Вони намагаються вимістити своє безсилля, бо Україна їм не по силах, – наголосив глава держави.

Також Володимир Зеленський підкреслив, що спалюючи дитячі атракціони у Харківському парку Горького або руйнуючи який-небудь міст, або склад з зерном чи житловий будинок з людьми, росія стає все далі від цивілізації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.