Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Медсестри з Шепетівки стали членами команди евакуаційного потягу-мінігоспіталю

Медсестри з Шепетівки стали членами команди евакуаційного потягу-мінігоспіталю

Медсестри з Шепетівки стали членами команди евакуаційного потягу-мінігоспіталю

На запрошення Міністерства охорони здоров’я приєднатися до команди лікарів, які працюють над евакуацією поранених пацієнтів із різних територій сходу України, відгукнулося багато медичних сестер та братів. Зокрема дві медичні сестри з Шепетівки теж долучилися до роботи.

Шляхом співбесіди з представниками «Лікарів без кордонів» були відібрані найкращі претенденти. Ними також виявилися медичні сестри Інна Верхогляд та Оксана Степанюк, випускниці Шепетівського медичного училища Хмельницької області. Інна має досвід роботи 15 років, Оксана – 25, – повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Обидві вважають свою професію найкращою, адже вони перші зустрічають хворих, які звертаються по допомогу, і мають можливість максимально допомагати як пацієнтам, так і лікарям. Інна та Оксана вважають своїм обов’язком допомагати країні під час війни.

Медсестри долучаться до роботи у медичному потязі з вагоном інтенсивної терапії та ліжками для стаціонарних пацієнтів, який транспортує поранених до Львова та Львівської області для подальшого спеціалізованого лікування, – додають у МОЗ.

Нагадаємо, медичний потяг-мінігоспіталь, організований у рамках спільного проєкту МОЗ України, незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» та «Укрзалізниці», запрацював у квітні. Він продовжує евакуювати з «гарячих» областей України на безпечні території хворих, поранених і травмованих громадян для подальшого спеціалізованого лікування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.