Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » «Мати-героїня»: три багатодітні жінки з Шепетівщини отримали почесні відзнаки

«Мати-героїня»: три багатодітні жінки з Шепетівщини отримали почесні відзнаки

«Мати-героїня»: три багатодітні жінки з Шепетівщини отримали почесні відзнаки

Напередодні, 18 червня 2024 року, багатодітні матері Шепетівської територіальної громади отримали посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня». Їх вручили трьом жінкам.

  • Вручили багатодітним матерям Шепетівської територіальної громади посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня». Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024, «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку», присвоєне почесне звання «Мати-героїня»: Васильченко Марії Анатоліївні, Лаврук Валентині Віталіївні, Щур Оксані Олександрівні, – повідомили у Шепетівській районній військовій адміністрації.

Зазначимо, “Мати-героїня” — держнагорода України і почесне звання, що надається Президентом жінкам, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених, з врахуванням вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.

  • Велика шана жінкам за їх материнський подвиг та невтомну працю, за те, що вони подарували своїм дітям життя, навчили любити, творити добро. Побільше хороших світлих днів у житті, миру, міцного здоров’я, довголіття, благополуччя дітям та сім’ям, – наголосив очільник Шепетівської РВА Олексій Глушаков.

Популярні пости