П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Майстрів краси інспектували у Полонному

Майстрів краси інспектували у Полонному

Майстрів краси інспектували у Полонному

У період з травня по червень фахівці Полонського відділення ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ» аналізували роботу відповідно до протоколів стерильності майстрів краси: кометологів, перукарів, майстрів манікюру.

–  В Україні все частіше зустрічаються випадки зараження клієнтів салонів краси інфекцією, вірусами. Досить маленької рани, під час обрізання кутикули, щоб бактерії, віруси з інструменту потрапили у кров. Деякі місця для манікюру є досить небезпечними, це тому, що в них не завжди належним чином стерилізують обладнання між процедурами та після кожного клієнта. Для ефективного очищення обладнання його слід дезінфікувати шляхом занурення у  відповідному дезрозчині і наступним етапом є обов’язкова стерилізація в сухожаровому або паровому стерилізаторі, які обов’язково повинні мати відповідні сертифікати, а не просто зрошення дезрозчином, – зазначають фахівці.

У Полонному, де кабінетів та салонів краси є чимало, фахівці досліджували якість стерилізації інструментарію та відібрані змиви з обладнання на договірній основі. Як говорять у Полонському відділенні ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ», на проведення таких досліджень згоджувався не кожен майстер:

Кожен клієнт може попросити показати протоколи результатів періодичного дослідження інструменту на стерильність, результати дослідження змивів. Клієнт не просто має на це право – він зобов’язаний це зробити, щоб оберегти себе та свою сім’ю від зараження вірусами ВІЛ, гепатиту та іншими інфекціями.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.