Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Майже шість сотень юнаків із Хмельниччини одягнуть військову форму

Майже шість сотень юнаків із Хмельниччини одягнуть військову форму

Майже шість сотень юнаків із Хмельниччини одягнуть військову форму

У жовтні-грудні 2021 року на строкову військову службу з Хмельницької області заплановано призвати 582 юнаків віком від 18 до 27 років. Зокрема, до Збройних Сил України — 272, до Національної гвардії України — 200, до Державної служби спеціального транспорту — 25, до Державної прикордонної служби — 85 осіб.

Наразі від початку осінньо-зимової призовної кампанії зі збірного пункту Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вже відправлено 150 юнаків.

Напередодні, 9 жовтня, ми відправили до Збройних Сил України 86 юнаків. Хлопці, призвані на строкову військову службу, не залучатимуться до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних Сил, – зазначив Андрій Богданов, заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Хмельницького ОТЦК та СП полковник.

Під час проведення хлопців до призову учасники бойових дій, ветерани російсько-української війни Олександр Івахов та Олександр Маковей, звертаючись до юнаків, закликали їх бути гідними захисниками України, всім серцем любити Батьківщину і віддано служити українському народові.

Після спільної для всіх молитви, яку прочитав військовий капелан Дмитро Махота, призовники під марш військового оркестру 8-го окремого полку спеціального призначення ССпО пройшли повз трибуну з почесними гостями першим у своїй військовій кар’єрі урочистим маршем. Маршем з цивільного у військове життя.

Популярні пости