Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » НПП «Мале Полісся» активно долучає юних славутчан до акції «Створюємо ліси разом»

НПП «Мале Полісся» активно долучає юних славутчан до акції «Створюємо ліси разом»

НПП «Мале Полісся» активно долучає юних славутчан до акції «Створюємо ліси разом»

Національний природний парк «Мале Полісся» продовжує активно брати участь та залучати нових учасників до заходів Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом», що проводиться в рамках програми Президента України «Зелена країна».

На базі класу лісової школи ДП «Славутське лісове господарство» вкотре проведено заняття, до якого долучилися учні 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути.

Плекати і виховувати екологічні знання, компетентності, навички необхідно ще з раннього дитинства і школа тут має вести першість. Тому проведення екологічних занять для нас вже – традиція. Адже ми переконані, що цікаві та пізнавальні уроки, в яких діти залюбки беруть участь, сприятимуть вихованню екологічної культури, гуманного і шанобливого ставлення до природи рідного краю, – зазначив Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Зокрема, на занятті школярі дізнались про Національний природний парк та його природно-заповідну мережу, переважаючі види дерев на території Парку і лісах Славутчини. Також обговорили, які функції виконує ліс та його значення в природі і житті кожної людини. З’ясували, хто такий лісівник та яку важливу місію він виконує. А ще діти відгадували, за зразками листків, види дерев, притаманні для нашої території.

Цікавою компонентою заняття для учнів стала практична частина. Учні ознайомилися з вегетативним способом розмноження рослин та попрактикували вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою.

Популярні пости