Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Мережа магазинів «АТБ» вилучила з полиць небезпечні напівфабрикати румунського виробника

Мережа магазинів «АТБ» вилучила з полиць небезпечні напівфабрикати румунського виробника

Мережа магазинів «АТБ» вилучила з полиць небезпечні напівфабрикати румунського виробника

Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника SC La Lorrain SRL (напівфабрикату для приготування випічки). Невідповідна партія вилучена компанією з обігу та не потрапила на полиці магазинів.

Напередодні Головне управління Держпродспоживслужби України в Київській області повідомили, що на територію України завезена партія напівфабрикату для приготування випічки румунського виробника, при виготовленні якої були використані рідкі дріжджі, що містять ксантанову камедь, у якій перевищено рівень етиленоксиду.

Партія продукції заморожених напівфабрикатів для випічки румунського виробника SC La Lorrain SRL за номером 21258601 у реалізації магазинів торговельної мережі «АТБ» повністю відсутня. Зазначений товар вилучений з обігу, ізольований у належні умови для виключення ненавмисного використання протягом декількох годин з моменту отримання повідомлення системи RASFF. Зараз ведеться підготовка до утилізації відповідно до вимог Закону України № 771 через спеціалізовану компанію, – зазначають у пресслужбі корпорації «АТБ».

В «АТБ» завірили, що необхідні підтверджувальні документи про утилізацію неякісної імпортної продукції будуть надані контролюючим органам після закінчення процесу утилізації відповідно до процедури «Відкликання та вилучення небезпечної продукції».

Популярні пости