Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » НПП «Мале Полісся» популяризує екологічні знання серед студентів Шепетівщини

НПП «Мале Полісся» популяризує екологічні знання серед студентів Шепетівщини

НПП «Мале Полісся» популяризує екологічні знання серед студентів Шепетівщини

Одним із пріоритетних завдань Національного природного парку «Мале Полісся» є пропагування екологічних знань серед підростаючого покоління, що відіграє важливу роль у формуванні екологічної свідомості суспільства в цілому. Саме тому працівники систематично проводять практикуми, семінари, тренінги та екологічні екскурсії у закладах освіти Хмельниччини.

Напередодні працівники парку відвідали Плужненський професійний аграрний ліцеї та провели еколого-пізнавальне заняття для студентської молоді.

Під час семінару увагу студентів було акцентовано на ролі та важливості лісів для існування живих організмів, а також на особливому значенні праці лісівників у створенні, охороні й захисту лісових насаджень.

На сьогодні екологічне виховання молоді є надзвичайно важливим, адже часто молодь не хоче замислюватись над проблемами екології, природи та біосфери в цілому. Більшість цікавиться зовсім іншим – новітніми технологіями. Тому молодь потрібно направляти на збереження природи, природних ресурсів та лісових насаджень зокрема. Адже молодь – це наше майбутнє, їм жити на цій планеті і слідкувати за її екологічним станом, і тому, в першу чергу, їх потрібно виховати екологічно свідомими, – зазначають у Плужненському професійному аграрному ліцеї.

Популярні пости