П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканець Шепетівщини відмовився захищати Україну “через віру”

Мешканець Шепетівщини відмовився захищати Україну “через віру”

Мешканець Шепетівщини відмовився захищати Україну “через віру”

У Хмельницькій області судили чоловіка, який категорично відмовився від мобілізації “через віру”. Окрім цього, він заліз до бару, щоб пограбувати його. Про це йдеться у вироку Полонського районного суду Хмельницької області. 

З даними суду, чоловік 4 серпня 2023 року посеред ночі заліз до приміщення місцевого бару з метою пограбування закладу харчування. Того ж дня ВЛК визнала його придатним до служби в армії.

У вересні жителю Хмельниччини вручили повістку і він повинен був прибути до ТЦК і СП, проте ухилився. Згодом йому повторно вручили повістку, він також не прийшов до військкомату. Загалом ухилянт отримав три повістки, проте переховувався від мобілізації. 

  • На суді чоловік провину визнав та повідомив, що до бару заліз, бо посварився з дівчиною та хотів їсти. А від мобілізації відмовився, оскільки “його віра забороняє вбивати людей”, – йдеться у повідомленні.

Релігійна організація “Свідків Єгови” повідомила суд, що підозрюваний від 2015 року більше не є прихожанином їхньої церкви. 

  • Ухиляючись від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, підсудний, як громадянин України, маючи такий обов`язок, при цьому “пояснюючи” своє небажання вірою в Бога, нівелює важливість виконаного обов`язку іншими співгромадянами. Виправдовуючи свою позицію, обвинувачений тим самим перекладає обов`язок із захисту Вітчизни на інших співгромадян, порушуючи тим самим принцип рівності прав та обов`язків. А отже, покарання за вчинене кримінальне правопорушення повинно бути співмірним спричиненим наслідкам та таким, що гарантує адекватне реагування на загрозу національної безпеки держави, – йдеться у поясненні суду. 

Тож, жителя Хмельниччини визнали винним за  ч. 1 ст. 162, ст. 336 КК України та засудили до 3 років позбавлення волі. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.