Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Мешканець Шепетівського району піде під суд за грабіж

Мешканець Шепетівського району піде під суд за грабіж

Мешканець Шепетівського району піде під суд за грабіж

Працівники Шепетівської прокуратури довели провину 30-річного жителя с. Хролин Шепетівського району, який проникнув у будинок літнього односельця, пограбував його, а також погрожував насильною розправою. Злочинець неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та відбував покарання у місцях позбавлення волі. За скоєне чоловік отримає 4 роки позбавлення волі.

Проведене за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Шепетівського відділу поліції ГУНП в області досудового розслідування встановлено, що посеред ночі злочинець через кватирку проник у будинок до літнього односельця.

За повідомленням Івана Комара, керівника місцевої прокуратури, сторона обвинувачення в суді повністю довела вину обвинувачуваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 (грабіж, поєднаний з проникненням у житло та з погрозою застосування насильства) Кримінального кодексу України.

Згідно з вироком Шепетівського міськрайонного суду засуджений отримав покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

Популярні пости