Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У Славуті «тверезий таксист» викрав автомобіль клієнтки

У Славуті «тверезий таксист» викрав автомобіль клієнтки

У Славуті «тверезий таксист» викрав автомобіль клієнтки

6 грудня близько 0 01:00 жителька Славути викликала водія, щоб замовити послугу «тверезий таксист». Після того, як водій довіз пасажирку до місця призначення, він відмовився віддати жінці машину й поїхав у центр Славути. Поліцейські оперативно знайшли та затримали зловмисника.

31-річ­ний “тверезий таксист” від­віз сла­вут­чанку до­до­му, але по­тім від­мо­вив­ся від­да­ва­ти їй клю­чі від ав­то. Натомість роз­вернув­ся і по­їхав у центр міс­та.

По­лі­цей­ські швидко роз­шу­ка­ли злов­мисни­ка. Він пе­ре­бу­вав у ав­тівці й мав яв­ні оз­на­ки сп’янін­ня. Від про­ход­ження тес­ту чоловік від­мо­вив­ся. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Хмельницька обласна поліція.

За да­ним фак­том пра­во­охо­рон­ці від­кри­ли кри­мі­наль­не про­вад­ження за ч. 1 ст. 289 (не­за­кон­не за­во­ло­дін­ня тран­спортним за­со­бом) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, сан­кція якої пе­ред­ба­чає по­ка­ран­ня у виг­ля­ді об­ме­жен­ня або поз­бавлен­ня во­лі тер­мі­ном від 3 до 5 ро­ків. На­ра­зі слід­чі дії три­ва­ють.

Довідка: Послуга “тверезий водій” стає дедалі популярнішою в Україні серед осіб, які не хочуть сідати за кермо (наприклад, після вживання алкоголю).

Популярні пости