Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Мінімум теорії – максимум практики: на Хмельниччині водіїв навчатимуть за оновленою програмою

Мінімум теорії – максимум практики: на Хмельниччині водіїв навчатимуть за оновленою програмою

Мінімум теорії – максимум практики: на Хмельниччині водіїв навчатимуть за оновленою програмою

Напередодні Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів». Вона встановлює мінімальну кількість навчальних годин для підготовки водіїв. При цьому, навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових годин для підготовки.

У новій програмі оптимізували загальний час підготовки водіїв за всіма категоріями. Наприклад, для отримання посвідчення категорії В скоротили час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, а час практичної підготовки залишився незмінним – 40 годин, – повідомляють у регіональному сервісному центрі МВС у Хмельницькій області.

Також оновили теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв, додано самостійний розділ «Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)». Внесли теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.

Майбутнім водіям спочатку потрібно буде пройти повний курс теоретичної підготовки та успішно скласти в автошколі відповідний іспит. Лише після цього їх допустять до навчання з практичного керування.

Навчальні заклади мають протягом півроку привести робочі програми і плани з підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації у відповідність з даною постановою, – додають у сервісному центрі МВС.

Популярні пости