Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні запустили новий телеграм-бот лісової галузі

В Україні запустили новий телеграм-бот лісової галузі

В Україні запустили новий телеграм-бот лісової галузі

Державне агентство лісових ресурсів України запустило телеграм-бот лісової галузі. Відтепер у кілька кліків можна повідомити Держлісагентство про виявлені лісові пожежі, незаконні рубки, полювання, надіслати запит на інформацію чи повідомити про невиконання договорів. Також у додатку є перелік корисних посилань на важливі вебресурси у лісовій сфері.

Руслан Стрілець, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, зазначив, що великою проблемою завжди була закритість держорганів від суспільства і невміння оперативно реагувати на запити та потреби громадян. Тому, одним із ефективних інструментів подолання даної проблеми є запуск «чат-боту», що сприятиме вільному доступу громадськості до екологічної інформації та швидкому реагуванню на виявлену проблему.

У кожному обласному управлінні Держлісагентства є команда для оперативного реагування на запити, оформлені через Телеграм. Залежно від тематики звернення, бот надішле повідомлення людині в конкретному регіоні. Не хвилюйтеся, якщо ви не отримаєте відповідь одразу. Якщо затримка буде більшою, ніж це визначає внутрішній регламент, система зробить оповіщення адміністратору вищого рівня. Ваше питання буде вирішено, – пояснив принцип роботи бота Віктор Смаль, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Чат-бот стане в нагоді кожному, хто був свідком незаконної рубки, виявив у лісі пожежу, знає, де орудують браконьєри, має зауваження щодо невиконання умов аукціонних договорів поставки лісопродуктів, хоче отримати оперативну відповідь на свої запитання.

Користувачі можуть надсилати фото «з місця подій», геолокацію та відповідні документи.

Посилання на TG-БОТ: https://t.me/ukrforest_bot

Популярні пости