П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Міністр оборони оприлюднив свою позицію щодо законопроєкту “Про мобілізацію”

Міністр оборони оприлюднив свою позицію щодо законопроєкту “Про мобілізацію”

Міністр оборони оприлюднив свою позицію щодо законопроєкту “Про мобілізацію”

Наші воїни потребують ротацій та відпусток. Наші воїни потребують можливості відновитися. Наші воїни мають право знати, що їх чекає, та планувати власне життя. Законопроєктом про мобілізацію планується встановити чіткий термін служби по мобілізації – і це потрібно кожному воїну. Про це у своєму фейсбук-профілі написав Рустем Умєров, міністр оборони України.

Зі слів міністра, їх команда вже підготувала нову редакцію законопроєкту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених у робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

  • Готові виносити його на погодження Уряду в найближчий час. Попередню редакцію законопроєкту відкликали.

Цей закон потрібен якнайшвидше, каже міністр. Закон потрібен обороні нашої держави і кожному воїну, який зараз на фронті.

  • Над мобілізаційним законопроєктом працювали півроку в робочій групі: представники всіх без винятку фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств. Після реєстрації законопроєкту у парламенті ми разом з командою Міноборони, Головнокомандувачем Залужним, Начальником Генштабу Шапталою брали участь в обговореннях та закритих нарадах. Пояснювали необхідність цього рішення. Почули та врахували всі застереження. Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо. Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Це чесно. Строковиків треба нарешті відпустити додому. Це правильно. Зараз критично важливі для держави питання мобілізації, військового обліку та проведення ротацій — політизуються та гальмуються. Це неприпустимо в часи великої війни.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.