П’ятниця, 12 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Мінреінтеграції затвердило перелік території для виплати допомоги переселенцям з травня 2022 року

Мінреінтеграції затвердило перелік території для виплати допомоги переселенцям з травня 2022 року

Мінреінтеграції затвердило перелік території для виплати допомоги переселенцям з травня 2022 року

Мінреінтеграції на чолі з Віцепрем’єр-міністеркою України Іриною Верещук затвердило Перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні станом на 25 квітня 2022 року (наказ від 25 квітня 2022 року № 75).

Наказ розроблено на виконання постанови КМУ від 16 квітня 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, які постраждали у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України». Тобто, з травня 2022 року процедура отримання допомоги від держави на проживання ВПО відбуватиметеся за чіткою та врегульованою процедурою, – зазначають у Мінреінтеграції.

Отримати допомогу зможуть ті громадяни, які перемістилися з територіальних громад, що затверджені зазначеним наказом, а також ВПО, в яких житло зруйноване або непридатне внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування.

Перелік затверджених громад можна переглянути за посиланням: https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/perelik.pdf

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.