Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні почав курсувати потяг-мінігоспіталь для евакуації поранених із зони бойових дій

В Україні почав курсувати потяг-мінігоспіталь для евакуації поранених із зони бойових дій

В Україні почав курсувати потяг-мінігоспіталь для евакуації поранених із зони бойових дій

Вчора, 26 квітня, в Україні вирушив у перший рейс евакуаційний потяг-мінігоспіталь, за допомогою якого можна буде евакуювати поранених та травмованих громадян із зони бойових дій. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Він складається із кількох вагонів, зокрема, й вагона інтенсивної терапії. Такий транспорт дозволяє евакуювати з «гарячих» областей України хворих, поранених і травмованих громадян для подальшого спеціалізованого лікування. На сьогодні спеціальними медичними потягами із зон бойових дій перевезено майже 300 пацієнтів разом із членами їхніх сімей, – зазначають у Міністерстві охорони здоров’я.

Разом з тим, «Лікарі без кордонів» шукають українських спеціалістів, які мають змогу долучитися до роботи команди евакуаційного потягу.

Зараз є потреби у медсестрах та медбратах інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи в нових умовах та готові працювати в різних регіонах. Бажано, щоб кандидати мали досвід надання допомоги у разі травм, з догляду за пацієнтами після ортопедичних операцій або практичні знання в галузі інтенсивної терапії,- додають у Міністерстві.

Якщо ви зацікавлені в пропозиції, тоді можете надсилати своє резюме та мотиваційні листи на електронну пошту MSFOCB-Kyiv-PAM@brussels.msf.org. Більш детальну інформацію можна отримати під час співбесіди.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.