Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Місяць арешту за вкрадений велосипед у Шепетівці

Місяць арешту за вкрадений велосипед у Шепетівці

Місяць арешту за вкрадений велосипед у Шепетівці

15 липня 2020 року, раніше судимий за подібні злочини житель Шепетівки, маючи не зняту судимість, заволодів велосипедом іншого громадянина біля магазину «Колос». За вчинене правопорушення Шепетівський міськрайонний суд присудив зловмиснику покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 місяць.

Злочинець, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення злочинів проти власності востаннє вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 06.09.2019 за ч.1 ст. 185 КК України до покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн, маючи не зняту та непогашену судимість, на шлях виправлення не став. Перебуваючи поблизу магазину «Колос» у м. Шепетівка, умисно таємно заволодів велосипедом марки «Force» вартістю 3 166,67 грн з велосипедним замком вартістю 94, 05 грн. Велосипед був залишений неповнолітнім В., до якого обвинувачений мав вільний доступ та повів вказаний велосипед в руках до свого місця проживання.

У суді обвинувачений визнав повністю свою вину. Його сестра віддала велосипед власниці, оскільки та була її знайомою. Вирок поки не набрав законної сили і може бути оскарженим.

Крім того, обвинувачений повинен сплатити судовий збір у розмірі 980 гривень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.