Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Клубівському ліцеї завершився марафон добрих справ

У Клубівському ліцеї завершився марафон добрих справ

У Клубівському ліцеї завершився марафон добрих справ

Починаючи з першого грудня, школярі Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого, що на Ізяславщині, започаткували естафету “19 добрих справ”. Вона завершилась на День Святого Миколая.

Упродовж естафети діти зробили 2 193 компліменти, зібрали 150 іграшок, зателефонували до 50 бабусь та дідусів, власноруч виготовили 60 новорічних іграшок, нагодували 20 безпритульних тварин, зробили 95 несподіваних подарунків, переглянули разом з батьками більше 30 фільмів, перемили 400 тарілок, прочитали 40 улюблених книг, виготовили 80 вітальних листівок, 10 годівничок, написали 65 привітань нашим захисникам та 70 подяк для батьків, 80 листівок для рідних та багато іншого.

Старання школярів оцінив і Святий Миколай, який прийшов перевірити щоденники добрих справ школярів та привітати їх зі святом.

Так, у ліцеї засяяла ще одна ялинка, на якій красується 19 незвичайних іграшок – світлин з усіма добрими справами, які виконували діти. А поряд плакат з написом: «На цьому наші добрі справи не закінчуються. Далі буде…», – розповідають у ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.