Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Місто мовою квітів”: відбулось відкриття виставки картин хмельницької художниці

“Місто мовою квітів”: відбулось відкриття виставки картин хмельницької художниці

“Місто мовою квітів”: відбулось відкриття виставки картин хмельницької художниці

Нещодавно відбулося відкриття виставки картин “Місто мовою квітів” хмельницької художниці Неллі Павлової. Вона – членкиня Національної спілки художників України. Відкрили виставку у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва.

Відвідати виставку можна впродовж серпня.

Пані Неллі має понад п’ятдесят персональних виставок, які експонувались у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Києві, Одесі, Львові, Чернівцях, Вінниці, польському Чеханові. Також її твори знаходяться в музеях, галереях, приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Угорщини, Сполучених Штатів, Франції.
Наразі у мистецькій галереї бібліотеки це вже 5-та її виставка, перша відбулася у 1994-му.

Неллі Миколаївна працює у різних видах мистецтва – декоративно-прикладному, живописі, графіці. Її картини закликають берегти нашу історію, духовність, культуру.

На виставці «Місто мовою квітів» представлено 30 робіт художниці: живопис, графіка та батик.

В умовному місті оселились старовинні маєтки, барокові костели, церкви та синагоги, музеї та вілли різних куточків України. Квіти надають місту літніх барв, роблять його мирним та затишним. Подекуди графічні аркуші художниця доповнює рукописними текстами, які переважно містять історичні відомості про архітектурну пам’ятку. Талант, майстерність і щирість авторки присутні у кожній представленій роботі, – йдеться в дописі.

Відкрила виставку директорка бібліотеки Вікторія Задорожна. Також завітали колеги-художники Микола Мельничук, Надія Борецька, Лариса Корницька, поети і музиканти літературної спілки «Поділля».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.