Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Молоді спеціалісти поповнили ряди Шепетівської багатопрофільної лікарні

Молоді спеціалісти поповнили ряди Шепетівської багатопрофільної лікарні

Молоді спеціалісти поповнили ряди Шепетівської багатопрофільної лікарні

В серпні 2021 року колектив КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» залучив до своєї команди чотирьох молодих медиків, які взяли на себе відповідальність за людські життя та будуть сумлінно виконувати обов`язки в нелегкій роботі.

Незважаючи на невеликий досвід у роботі, лікарі мають за собою достатній багаж знань та професійних навичок, щоб успішно допомагати пацієнтам.

Жимбровська Марина Олегівна – лікар-терапевт терапевтичного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки .Здобула диплом у Тернопільській Національній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського у 2019 році.

Рудюк Сергій Іванович – лікар-хірург для надання екстреної медичної допомоги хірургічного відділення. Закінчив Львівський Національний медичний університет ім.. Д. Галицького у 2018 році.

Сайчук Василь Віталійович – лікар-хірург для надання екстреної медичної допомоги хірургічного відділення. Закінчив Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2017 році.

Хмиз Андрій Андрійович – лікар-терапевт консультативно-діагностичної поліклініки. Закінчив Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2019 році.

– Зусилля адміністрації лікарні направлені як на створення гідних умов праці діючих лікарів, так і залучення молоді, яка перейматиме досвід та водночас впроваджуватиме сучасні методи діагностики та лікування. Раді вітати в нашій когорті молодих фахівців, на яких покладаємо великі надії, – коментує Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської багатопрофільної лікарні.

Популярні пости