Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Молоді зірки України: нетішинський “Вернісаж”

Молоді зірки України: нетішинський “Вернісаж”

Молоді зірки України: нетішинський “Вернісаж”

Вокальний ансамбль народної та естрадної пісні «Вернісаж» з Нетішина відомий своїми численними здобутками та нагородами на найвищому рівні не лише в Україні, а й за її межами.

Наразі в студії навчається близько 80 дітей. Серед них є солісти, а також цілі ансамблі. Учасники «Вернісажу» беруть участь у найвідоміших конкурсах та фестивалях, наприклад, таких, як «Чорноморські ігри». Вже майже 25 років керівницею ансамблю є Ольга Дьячина.

– Наші вихованці неодноразово ставали учасниками пісенного конкурсу «Голос. Діти». Особливо пишаємося Вікторією Олійник, яка брала участь у телевізійному проєкті «Голос країни». Вікторія з поламаною ногою змогла підкорити членів журі та дійти до фіналу конкурсу, – коментує Ольга Дьячина.

Вихованці часто брали участь у різних міжнародних конкурсах. Проте зараз, в умовах карантину, не завжди є можливість поїхати за кордон, тому більшість конкурсів проходить в режимі онлайн.

– Як правило, під час міжнародних конкурсів ми брали гран-прі та перші місця. Адже ні для кого не секрет, що Україна – це співоча країна, – коментує пані Ольга.

Наразі ансамбль подав заявку на найближчі «Чорноморські ігри», а одна вихованка колективу вже навіть пройшла в наступний відбірковий етап до цього конкурсу.

Також ми активно беремо участь в онлайн-конкурсах. На жаль, нам такий формат не дуже подобається, але, з огляду на COVID-19, мусимо хоча б так виступати. В дітей повинна бути хоча б якась мотивація, щоб вони не припинили свою творчу діяльність, – додає Ольга Дьячина.

Щодо фінансування ситуація є досить позитивною, адже в Нетішині існує спеціальна програма, згідно з якою талановиту молодь фінансують. Крім того, часто меценатами різних поїздок стають батьки обдарованих дітей. Значну частину грошей виділяє навіть ХАЕС. Тобто, батькам талановитих дітей, згідно з програмою «Підтримка обдарованих дітей» виділяються кошти на розвиток молодих талантів.

Серед найбільш талановитих випускників ансамблю «Вернісаж» Ольга Дьячина відмітила Юлію Сидорук, яка вже закінчила інститут музики і є викладачем, та Марію Сморчкову.

Бажаємо успіхів усім випускникам ансамблю та діючим учасникам. Нових здобутків та творчого натхнення!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.