Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Москалі — це мєрзость”: як “чоткий паца” із сусідньої Рівненщини нищить ворогів на сході України

“Москалі — це мєрзость”: як “чоткий паца” із сусідньої Рівненщини нищить ворогів на сході України

“Москалі — це мєрзость”: як “чоткий паца” із сусідньої Рівненщини нищить ворогів на сході України

Івана Мартинова добре знає покоління, яке було тінейджерами в середині 2010-х. Тоді фраза “це мєрзость”, якою хлопець із Рівного у 2014 році охарактеризував економіку країни, стала культовою і згодом вийшла далеко за соцмережі. Нині Іван – піхотинець 68-ї єгерської бригади. Історію хлопця до Дня піхоти України розповіли у ЗСУ.

– Сьогодні «Чоткий паца» впевнений: «Москалі — це мєрзость», і без жалю знищує окупантів у складі окремої єгерської бригади на Донецькому напрямку. Незважаючи на широку популярність Івана та його інтернет-діяльності, мало хто знає, що він брав активну участь у Революції Гідності, воював у складі добровольчого батальйону, потім підписав контракт із ЗСУ, де відслужив 5 років, – розповідають у пресслужбі ООС на їх офіційній сторінці у фейсбук.

«Дембель» в Івана тривав недовго.

– Після служби приїхав до батька, три місяці відпочив і знову довелося йти на війну, — розповідає український воїн.

Іван пригадує: 24 лютого, що летять російські ракети, почув ще крізь сон.

Подзвонили із сільради: “Ваня, збирайся!”. Я заварив собі кави, але і попити її не встиг — приїхала машина, і от я вже у військкоматі, — згадує піхотинець 68-ї єгерської бригади.

У планах Івана після перемоги – одружитися та поїхати подорожувати – “подивитися на світ без рашистської гидоти”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.