Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На базі Славутського лісового господарства відбулось засідання колегії Держлісагентства

На базі Славутського лісового господарства відбулось засідання колегії Держлісагентства

На базі Славутського лісового господарства відбулось засідання колегії Держлісагентства

На базі Славутського лісового господарства відбулося засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України, яке провів очільник відомства Юрій Болоховець.

Під час засідання розглянули ряд важливих питань, зокрема, виклики у роботі державних лісгоспів у період воєнного стану, підсумки господарсько-фінансової діяльності державних підприємств за 2021 рік та плани роботи на 2022 рік, результати роботи лісокультурного виробництва та плани на 2022 рік, – зазначив  очільник відомства.

Також лісівники обговорили шкоду, яку завдала лісгоспам агресія російських окупантів, та охорону лісів від пожеж у період воєнного стану.

Бойові дії погіршили статистику лісових пожеж. На сьогодні маємо 191 випадок загорянь у лісі на загальній площі 1754 га. Це втричі більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2021 року, – зазначили на колегії.

Однак, попри війну, лісівники кажуть, що лісова галузь змогла адаптуватися до реалій воєнного часу. Про це свідчать й останні економічні показники. За І квартал 2022 року чистий дохід від реалізації продукції склав 4,5 млрд грн. Це на 423 млн грн більше, ніж в аналогічному періоді 2021 року.

У рамках заходу учасники відвідали наше господарство, де ознайомились з впровадженням нових технологій та шляхами вдосконалення усіх процесів лісогосподарського виробництва в умовах регіону. Адже інноваційні технології сприяють зменшенню обсягів ручної праці. Вивільнені працівники мають більше часу займатися розвитком побічного користування. А це – додаткові надходження до бюджетів підприємств,– зазначили у Славутському лісгоспі.

Також у ході перебування на Славутському лісгоспі, присутні долучились до акції «Створюємо ліси разом», яка проходить в рамках виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна». Учасники заходу висадили молоді саджанці із закритою кореневою системою, вирощені за новою технологією, що впроваджена у лісових господарствах Хмельниччини.

Зауважимо, що завдяки цій президентській ініціативі цієї весни лісівники області висадили 2,1 млн деревних рослин.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.