Понеділок, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Можливість для жителів Шепетівщини: безкоштовне навчання ІТ

Можливість для жителів Шепетівщини: безкоштовне навчання ІТ

Можливість для жителів Шепетівщини: безкоштовне навчання ІТ

Жителі Шепетівського району мають змогу отримати стипендію для навчання Front-End-розробленню на Prometheus. Про що ця професія, хто може подати завку та в які терміни це слід зробити – далі в матеріалі.

Ресурс онлайн-освіти Prometheus 8 серпня запускає курс навчання ІТ-спеціальності. Слухачі курсу опановуватимуть фах front-end розробника.

Це програміст, який відповідає за зовнішній вигляд сайтів, вебсервісів та мобільних додатків: верстку шаблонів, оформлення тексту, клієнтську логіку програмного продукту та взаємодію користувача з інтерфейсом. Без нього неможливо створити зручний та ефективний цифровий продукт.

Для того, аби розпочати навчання, бажано мати базові знання з HTML/ CSS/ JS. Триватиме навчання упродовж 11 тижнів за пакетами “Стандарт” та “Преміум”. 10% від прибутку перерахують на підтримку ЗСУ. Також, кажуть організатори, вони створюють 200 стипендійних місць.

На стипендію можуть претендувати:

  • українці, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;
  • українці, які отримали статус внутрішньо-переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;
  • військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/ російсько-української війни та члени їх сімей (батьки, дружина/ чоловік, діти).

Якщо ви постраждали від війни, але не входите до трьох вищеперелічених категорій, ви можете подати заявку і будете зараховані за наявності вільних місць. Необхідною умовою для участі у стипендіальній програмі є наявність сертифіката про успішне завершення безкоштовного курсу «Основи Web UI розробки 2022» (курс постійно відкритий для слухачів і розрахований на два тижні навчання) або будь-якого іншого курсу, що надає базові навички HTML/ CSS/ JavaScript. Ці знання – фундамент для успішного навчання на курсі «Front-end розробка», – зазначають організатори.

Для того, аби податись на стипендію, слід заповнити аплікаційну форму за посиланням. Зробити це можна до 2 серпня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.