П’ятниця, 25 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині діти волонтерів облаштували імпровізований блокпост

У Нетішині діти волонтерів облаштували імпровізований блокпост

У Нетішині діти волонтерів облаштували імпровізований блокпост

“Загін добровольців” організували діти у Нетішині. Там у дворі однієї з багатоповерхівок вони облаштували блокпост, де перевіряють автівки і пригощають водіїв та водійок смаколиками. Натомість діти отримують невеликі внески, які передають волонтерам на підтримку ЗСУ.

На цьому блокпосту не було важливого атрибута – прапора, кажуть поліціянти регіону, а тому вони вирішили подарувати його дітям, приїхавши з “інспекцією”.

Скажіть «паляниця»!

– Паляниця!

– Слава Україні!

– Героям Слава!

Саме так вчора зустріли поліцейську автівку юні волонтери. Ювенальна поліцейська Ольга Семенюк та поліцейський офіцер громади Юрій Гарбар завітали до маленьких захисників. Аби імпровізований блокпост виглядав як справжній, поліцейські подарували дітям прапор України. Ну, і звичайно, зробили свій фінансовий внесок у добру справу. До речі, за декілька днів дітям вдалось назбирати більше двох з половиною тисяч гривень.

Війна торкнулась усіх нас, особливо вплинула на наших діток, – ділиться з нами Світлана Гарбіч, мама «командирів» дитячого загону, 11-річного Захара та 9-річного Макара . – Якщо раніше вони мріяли про розваги та нові гаджети, то наразі цінності зовсім інші: як захистити країну, як допомогти військовим, як наблизити перемогу. Вчинком синів пишаюсь та підтримую їх починання. З таким захистом нас ніколи не здолати!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.