Понеділок, 6 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » «Мріяти про майбутнє разом»: на Шепетівщині поліцейські здійснюють дитячі мрії

«Мріяти про майбутнє разом»: на Шепетівщині поліцейські здійснюють дитячі мрії

«Мріяти про майбутнє разом»: на Шепетівщині поліцейські здійснюють дитячі мрії

На Хмельниччині в межах акції «Мріяти про майбутнє разом» поліцейські взялися здійснити мрії 24 дітей з різних куточків області. Здебільшого героями історій стали діти багатодітних, малозабезпечених родин, які вкрай потребують допомоги.

– Цього разу 12-річна Даринка та її менші братики з села Припутні, що на Ізяславщині, отримали подарунки від поліцейських з Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Хмельницькій області. Долею 12-річної Даринки з Ізяславщини правоохоронці переймаються вже давно. Дівчинка втратила матір, а нещодавно з нею сталась ще одна біда – в результаті нещасного випадку Дарина отримала серйозну травму та пройшла довготривалий курс лікування, – зазначають у Шепетівському РУП.

Наразі стан дівчинки поліпшився, вона проживає з бабусею та двоюрідними братами. Дарина з нетерпінням чекає Нового року, і, як усі її однолітки, мріє про сучасні ґаджети.

Сьогодні її мрія здійснилась: до помешкання родини завітали поліцейські з купою подарунків для Даші та її братів. Діти не тямились від щастя, адже заповітні планшет і навушники, а ще купа солодощів, опинились у них, – додали поліцейські.

Начальник УІАП ГУНП в Хмельницькій області, підполковник поліції Анатолій Наскальний зазначив, що приємно отримувати подарунки, а ще приємніше їх дарувати:

“Цей день запам’ятається усім нам надовго, адже сьогодні на наших очах здійснились найзаповітніші новорічні бажання діток, які так потребували дива.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.