Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Музейника з Нетішина ув`язнять на 3 роки

Музейника з Нетішина ув`язнять на 3 роки

Музейника з Нетішина ув`язнять на 3 роки

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, співробітник музею міста Нетішин скористався правом на грошову допомогу та отримав 8 тисяч гривень. Кошти виділяли з державного бюджету застрахованим особам, що втратили частину заробітної плати через карантинні обмеження.

З лютого 2021 року згідно карантинного призупинення діяльності окремих суб’єктів господарювання, з Державного бюджету України виділено грошову допомогу в розмірі 8 тис грн. Цією послугою можуть скористатись застраховані особи, які втратили частину заробітної плати.

Працівник музею оформив заяву та отримав кошти через державний портал електронних послуг «Дія».

Як з`ясували працівники Хмельницької обласної прокуратури, права на це отримувач допомоги не мав, оскільки музей під час карантину працював без перерв. Таким чином, заробітна плата не була втрачена.

Під час досудового розслідування підозрюваний розкаявся у вчиненому та визнав свою винуватість.

Співробітника музею визнали виним за ч. 3 ст. 190 КК (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Згідно вироку Нетішинського міського суду, правопорушнику призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Популярні пости