Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині двома щепленнями вакцинувалось понад 75 тисяч людей

На Хмельниччині двома щепленнями вакцинувалось понад 75 тисяч людей

На Хмельниччині двома щепленнями вакцинувалось понад 75 тисяч людей

Від початку пандемії на Хмельниччині 89446 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За вихідні було виявлено 53 нових випадки захворювання: по 24 у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському районах, 5 – у Шепетівському.

Всього від початку вакцинації в області зробили майже 200 тисяч щеплень. У “ковідних” лікарнях фіксують приріст хворих, які потребують лікування в стаціонарі. Також в області підтверджено перші випадки інфікування новими штамами “Альфа” та “Дельта”.

За інформацією Хмельницької ОДА, станом на ранок 9 серпня мешканцям області загалом було зроблено 199 436 щеплень. З них першу дозу отримали всього 124955 осіб, два щеплення має 74 481 особа.

Також за темою: Від сьогодні у Шепетівці щоденно працює пункт масової вакцинації

Наразі на Хмельниччині вакцинують всіх бажаючих мешканців краю, старших 18 років. У деяких випадках, повідомляють в ОДА, вакцинувати Pfizer-ом можуть дітей від 12 років.

Нагадуєм, що на території Хмельниччини був підтверджений перший в області випадок інфікування новим штамом COVID-19 “Дельта” у мешканки Кам’янець-Подільського району. Його виявили в одному з 80 зразків, які надіслали для перевірки у Київ. Ще один випадок інфікування цим штамом запідозрили у чоловіка, який напередодні повернувся з Росії. Також із 80 перевірених у столиці зразків у п’ятьох було підтверджено штам «Альфа».

Також за темою: На Хмельниччині зареєстрували перший випадок інфікування Covid-19 “Delta”

– «Дельта» має короткий інкубаційний період, шириться значно швидше і дає багато ускладнень. Загалом, зараз на «Дельту» підозрюємо кожен випадок, оскільки цей штам наразі має швидке поширення, – коментує виконувач обов’язків генерального директора держустанови «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб” МОЗ України Микола Габрикевич.

Від початку місяця зросло навантаження на ліжкомісця у “ковідних” лікарнях області. Якщо станом на 2 серпня відсоток завантаженості ліжок з киснем становив 6,6%, то станом на 10 серпня він піднявся до 10,1% .

Наразі в лікарнях перебувають 96 хворих, 19 – з підозрою. Загалом же лікуються від COVID-19 в області 340 осіб, – повідомили у Хмельницькій ОДА.

Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області – 1895.

Джерело: ПоділляNews

Популярні пости