Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Ми зможемо подолати туберкульоз!»: Шепетівський ЦПМСД презентував досвід боротьби з недугою

«Ми зможемо подолати туберкульоз!»: Шепетівський ЦПМСД презентував досвід боротьби з недугою

«Ми зможемо подолати туберкульоз!»: Шепетівський ЦПМСД презентував досвід боротьби з недугою

Представники Шепетівського ЦПМСД взяли участь у науковій конференція “Ми зможемо подолати туберкульоз!», яка відбулася у м. Яремче.

  • Мав унікальну можливість у складі делегації Хмельницької області взяти участь в робочому семінарі – нараді в м. Яремче з 24 по 26 квітня 2024 року, який організований за підтримки Центру громадського здоров’я та Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Захід зібрав понад 35 представників регіональних фтизіопульмонологічних центрів, – зазначив Андрій Нечипорук, очільник Шепетівського ЦПМСД.

Учасники заходу розглянули ряд важливих питань, зокрема: ситуацію з виявленням туберкульозу та прогалини, що виникли внаслідок пандемії та воєнного конфлікту; основні проблеми та шляхи їхнього усунення у реалізації заходів із протидії туберкульозу; посилення моніторингу та управлінських заходів з урахуванням необхідності управління ризиками; впровадження інновацій у сфері подолання туберкульозу; визначення напрямків методичної допомоги від Центру громадського здоров’я; обмін кращим регіональним досвідом щодо організації надання медичної допомоги при туберкульозі та веденні супутніх захворювань.

  • Команда Хмельницької області представила свій передовий досвід у боротьбі з туберкульозом на Хмельниччині. За результатами робочої семінару-наради, стало очевидним: спільними зусиллями можна подолати туберкульоз та готуватися до подібних викликів у майбутньому. Дякую команді Центру громадського здоров’я України та особисто Яні Терлеевій за можливість навчатись у професіоналів у сфері боротьби з туберкульозом! – додав Андрій Григорович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.