Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Афоні звучала молитва за Україну

На Афоні звучала молитва за Україну

На Афоні звучала молитва за Україну

На святій горі Афон тепер є Келія Святих Архангелів – Фалакрос. Її офіційно передали у богослужбове користування Православній Церкві України.

Джерело: Рівненська Єпархія ПЦУ

Передання Келії схвалили Збори Старців Святого Монастиря Пантократор. Зараз Келію відновлюють і, оскільки частина Афону, де вона розташована, – одне із найстаріших та найважливіших місць Святої Гори, роботи тут виконуватимуть з належною історичною та археологічною документацією та необхідною ретельністю.

Слід також відмітити, що у цій місцевості жила велика кількість аскетів, які прославилися великим благочестям. Тому ми щиро віримо, що за їхніми молитвами та під особистим Покровом Божої Матері у найближчому часі всі відновлювані роботи завершаться і тут буде звучати щоденна молитва рідною Українською мовою.

Вчора, 24 січня, на Афоні звучала молитва українською.

Священослужителями нашої [Рівненської -ред.] єпархії протоієреєм Ігорем Когутом та протоієреєм Василем Рудніцьким, у співслужінні священика Романа Когута ( голови Митрополичого паломницького центру) та настоятеля Келії отця Паїсія, за участі консула Консульства України в Салоніках Олександра Сосонюка тут була відслужена молитва за швидку перемогу України у війні з російським окупантом. Також молитва звучала і за всіх Українських Героїв, які загинули за нашу Державу-Україна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.