Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Спільнота освітян Славутської громади провела математичний челендж

Спільнота освітян Славутської громади провела математичний челендж

Спільнота освітян Славутської громади провела математичний челендж

У Славутській громаді відбувся освітній челендж «Математична грамотність як ключова компетентність Нової української школи». Організаторами стали управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради та Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Славутської міської ради.

У межах челенджу розглядалися питання формування в учнів математичної компетентності під час викладання навчальних предметів освітніх галузей: «Мовно-літературної», «Математичної», «Природничої», «Технологічної», «Мистецької», – зазначили в управлінні освіти.

Під час загальної тематичної дискусії розкрила проблему формування математичної компетентності учнів крізь призму освітніх досліджень Ірина Вашеняк, проректорка з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Людмила Гринчук, старша викладачка кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, поділилася досвідом щодо формування метапредметності математики в сучасній українській школі. Директор закладу дошкільної освіти №9 «Теремок» Віта Шитманюк розповіла про інноваційну діяльність закладу освіти. До тематичної дискусії долучилася Майя Івасюнько, учителька математики Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, переможниця обласного конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Математика», яка відповіла на запитання: “Чи існує формула професійного успіху та у чому секрет успішної діяльності педагога?”, – додають у Славутській громаді.

Міський голова Василь Сидор підвів підсумки першої частини освітнього челенджу та зауважив, що дуже важливо формувати в учнів математичну компетентність, оскільки її часто застосовуємо в реальному житті.

– Другою частиною програми було передбачено роботу у п’яти секційних майстерках: «Початкова освіта», «Українська мова та література», «Мистецтво», «STEM-освіта», «Природничі науки та технології», де 21 учитель ділився досвідом щодо формування математичної компетентності здобувачів освіти, – зазначили в управлінні освіти.

Як зазначають організатори, тепла й дружня атмосфера спільної роботи, прагнення самовдосконалюватися, «бути в тренді» протягом життя сприяли професійному розвитку спільноти освітян Славутської міської ТГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.