Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На березі Стриганського ставка – будова: що кажуть у громаді

На березі Стриганського ставка – будова: що кажуть у громаді

На березі Стриганського ставка – будова: що кажуть у громаді

Дописувачі соцмереж звернули увагу на будівництво, яке розпочалося на березі водойми, відомої як “Стриганський ставок”.

З фото видно, що на земельній ділянці на береговій лінії уже є бетонна заливка. Інформації про об’єкт будівництва на світлинах немає.

Журналісти видання “Хмельниччина Північ” звернулися до адміністрації Крупецької громади. Там пояснюють: територія, де тривають роботи, до Крупецької ТГ не належить.

  • Будівництво проводиться за межами населеного пункту села Стригани. Це землі лісового фонду державної власності. Будівництво проводиться без участі Крупецької сільської ради, – пояснює начальниця відділу комунальної власності, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Тетяна Денисюк.

У коментарях під дописом користувач під ніком Silentium пояснив:

  • На даній ділянці створюється нова зона рекреації. Всі дозвільні документи і план благоустрою території узгоджені зі всіма відповідними інстанціями. Земельна ділянка знаходиться в довгостроковій оренді, згідно з розпорядженням голови військової адміністрації і заключеного договору оренди. Земельна ділянка, відповідно до класифікатора НПП «Мале Полісся», є господарською зоною. Всі червоні лінії є дотриманими. Також вздовж усієї берегової лінії будуть встановлені сміттєві баки і нарешті локалізовані стихійні сміттєзвалища.

Головне фото: фб-група “Типова Славута”

  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.